Logo

Działka na sprzedaż, 13 884,00 m², oferta nr 44437/3186/OGS

4 097 585 zł

295 zł /m²

Rata 19 172 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 13884 m², Pobiedziska

Pobiedziska

Działka 13 884,00 m², oferta nr , 44437/3186/OGS, Pobiedziska
44437/3186/OGS - zdjęcie nr 0
44437/3186/OGS - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 13884 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

295 zł

Powierzchnia:

13 884,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą