Logo

Działka na sprzedaż, 17 000,00 m², oferta nr SGJEFA896

8 500 000 zł

500 zł /m²

Rata 39 769 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Piaseczno

Działka 17 000,00 m², oferta nr , SGJEFA896, Piaseczno
SGJEFA896 - zdjęcie nr 0
SGJEFA896 - zdjęcie nr 1
SGJEFA896 - zdjęcie nr 2
SGJEFA896 - zdjęcie nr 3
SGJEFA896 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 17000 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

500 zł

Powierzchnia:

17 000,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą