Logo

Działka na sprzedaż, 30 602,00 m², oferta nr PAN121962

2 499 000 zł

82 zł /m²

Rata 11 692 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdynia, Dąbrowa, Łanowa

Działka 30 602,00 m², oferta nr , PAN121962, Gdynia, Dąbrowa, Dąbrowa, Łanowa
PAN121962 - zdjęcie nr 0
PAN121962 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 30602 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

82 zł

Powierzchnia:

30 602,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą