Logo

Działka na sprzedaż, 25 779,00 m², oferta nr 835541

7 900 000 zł

306 zł /m²

Rata 36 962 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 25779 m², Powstańców Śląskich, Lubliniec

Lubliniec, Powstańców Śląskich

Działka 25 779,00 m², oferta nr , 835541, Lubliniec, Powstańców Śląskich
835541 - zdjęcie nr 0
835541 - zdjęcie nr 1
835541 - zdjęcie nr 2
835541 - zdjęcie nr 3
835541 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 25779 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

306 zł

Powierzchnia:

25 779,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą