Logo

Działka na sprzedaż, 2 455,00 m², oferta nr 3168/2089/OGS

499 000 zł

203 zł /m²

Rata 2 335 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty homfi

Tyczyn, Mokra Strona

Działka 2 455,00 m², oferta nr , 3168/2089/OGS, Tyczyn, Mokra Strona
3168/2089/OGS - zdjęcie nr 0
3168/2089/OGS - zdjęcie nr 1
3168/2089/OGS - zdjęcie nr 2
3168/2089/OGS - zdjęcie nr 3
3168/2089/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 2455 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

203 zł

Powierzchnia:

2 455,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą