Logo

Działka na sprzedaż, 5 000,00 m², oferta nr XUXE108

1 300 000 zł

260 zł /m²

Rata 6 082 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Pieńków

Działka 5 000,00 m², oferta nr , XUXE108, Pieńków
XUXE108 - zdjęcie nr 0
XUXE108 - zdjęcie nr 1
XUXE108 - zdjęcie nr 2
XUXE108 - zdjęcie nr 3
XUXE108 - zdjęcie nr 4
XUXE108 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

260 zł

Powierzchnia:

5 000,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą