Logo

Działka na sprzedaż, 1 000,00 m², oferta nr SGJUHU394

405 000 zł

405 zł /m²

Rata 1 895 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Nadarzyn, Stara Wieś Grodziska

Działka 1 000,00 m², oferta nr , SGJUHU394, Nadarzyn, Stara Wieś Grodziska
SGJUHU394 - zdjęcie nr 0
SGJUHU394 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 1000 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

405 zł

Powierzchnia:

1 000,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą