Logo

Działka na sprzedaż, 827,00 m², oferta nr SGRODU314

118 261 zł

143 zł /m²

Rata 553 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Mława, Rachockiego

Działka 827,00 m², oferta nr , SGRODU314, Mława, Rachockiego
SGRODU314 - zdjęcie nr 0
SGRODU314 - zdjęcie nr 1
SGRODU314 - zdjęcie nr 2
SGRODU314 - zdjęcie nr 3
SGRODU314 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 827 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

143 zł

Powierzchnia:

827,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą