Logo

Działka na sprzedaż, 2 121,00 m², oferta nr SGMOHA408

399 000 zł

188 zł /m²

Rata 1 867 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Lipowa, Lipowska

Działka 2 121,00 m², oferta nr , SGMOHA408, Lipowa, Lipowska
SGMOHA408 - zdjęcie nr 0
SGMOHA408 - zdjęcie nr 1
SGMOHA408 - zdjęcie nr 2
SGMOHA408 - zdjęcie nr 3
SGMOHA408 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 2121 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

188 zł

Powierzchnia:

2 121,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą