Logo

Działka na sprzedaż, 778,00 m², oferta nr BS5-GS-307247-36

488 000 zł

627 zł /m²

Rata 2 283 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Zabierzów, Słoneczna

Działka 778,00 m², oferta nr , BS5-GS-307247-36, Zabierzów, Słoneczna
BS5-GS-307247-36 - zdjęcie nr 0
BS5-GS-307247-36 - zdjęcie nr 1
BS5-GS-307247-36 - zdjęcie nr 2
BS5-GS-307247-36 - zdjęcie nr 3
BS5-GS-307247-36 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 778 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

627 zł

Powierzchnia:

778,00 m²

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą