Logo

Działka na sprzedaż, 4 123,00 m², oferta nr 445/14328/OGS

450 000 zł

109 zł /m²

Rata 2 105 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Nieruchomości Sowa

Wojcieszyce

Działka 4 123,00 m², oferta nr , 445/14328/OGS, Wojcieszyce
445/14328/OGS - zdjęcie nr 0
445/14328/OGS - zdjęcie nr 1
445/14328/OGS - zdjęcie nr 2
Galeria

Cena za m²:

109 zł

Powierzchnia:

4 123,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą