Logo

Działka na sprzedaż, 3 480,00 m², oferta nr 5908/3098/OGS

5 000 000 zł

1 437 zł /m²

Rata 23 394 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Wawer

Działka 3 480,00 m², oferta nr , 5908/3098/OGS, Warszawa, Wawer, Wawer
5908/3098/OGS - zdjęcie nr 0
5908/3098/OGS - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 3480 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 437 zł

Powierzchnia:

3 480,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą