Logo

Działka na sprzedaż, 1 060,00 m², oferta nr 776176

1 200 000 zł

1 132 zł /m²

Rata 5 615 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty HomeAlly

Warszawa, Białołęka, Forsycji

Działka 1 060,00 m², oferta nr , 776176, Warszawa, Białołęka, Białołęka, Forsycji
776176 - zdjęcie nr 0
776176 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 1060 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 132 zł

Powierzchnia:

1 060,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą