Logo

Działka na sprzedaż, 1 450,00 m², oferta nr 174/14727/OGS

869 000 zł

599 zł /m²

Rata 4 066 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Place4You

Warszawa, Białołęka, Mańkowska

Działka 1 450,00 m², oferta nr , 174/14727/OGS, Warszawa, Białołęka, Białołęka, Mańkowska
174/14727/OGS - zdjęcie nr 0
174/14727/OGS - zdjęcie nr 1
174/14727/OGS - zdjęcie nr 2
174/14727/OGS - zdjęcie nr 3
174/14727/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1450 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

599 zł

Powierzchnia:

1 450,00 m²

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą