Logo

Działka na sprzedaż, 689,00 m², oferta nr 2575/2089/OGS

6 100 000 zł

8 853 zł /m²

Rata 28 540 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty homfi

Ustka, Czerwonych Kosynierów

Działka 689,00 m², oferta nr , 2575/2089/OGS, Ustka, Czerwonych Kosynierów
2575/2089/OGS - zdjęcie nr 0
2575/2089/OGS - zdjęcie nr 1
2575/2089/OGS - zdjęcie nr 2
2575/2089/OGS - zdjęcie nr 3
2575/2089/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 689 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

8 853 zł

Powierzchnia:

689,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą