Logo

Działka na sprzedaż, 2 257,00 m², oferta nr PAN355481

899 000 zł

398 zł /m²

Rata 4 206 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Tuchom, Jacka Malczewskiego

Działka 2 257,00 m², oferta nr , PAN355481, Tuchom, Jacka Malczewskiego
PAN355481 - zdjęcie nr 0
PAN355481 - zdjęcie nr 1
PAN355481 - zdjęcie nr 2
PAN355481 - zdjęcie nr 3
PAN355481 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 2257 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

398 zł

Powierzchnia:

2 257,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą