Logo

Działka na sprzedaż, 797,00 m², oferta nr 44625/3186/OGS

500 000 zł

627 zł /m²

Rata 2 339 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 797 m², Krakowska, Szczecin

Szczecin, Krakowska

Działka 797,00 m², oferta nr , 44625/3186/OGS, Szczecin, Krakowska
44625/3186/OGS - zdjęcie nr 0
44625/3186/OGS - zdjęcie nr 1
44625/3186/OGS - zdjęcie nr 2
44625/3186/OGS - zdjęcie nr 3
44625/3186/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 797 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

627 zł

Powierzchnia:

797,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą