Logo

Działka na sprzedaż, 746,00 m², oferta nr 3781/7376/OGS

698 000 zł

936 zł /m²

Rata 3 266 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Szczecin, Romana Dmowskiego

Działka 746,00 m², oferta nr , 3781/7376/OGS, Szczecin, Romana Dmowskiego
3781/7376/OGS - zdjęcie nr 0
3781/7376/OGS - zdjęcie nr 1
3781/7376/OGS - zdjęcie nr 2
3781/7376/OGS - zdjęcie nr 3
3781/7376/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 746 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

936 zł

Powierzchnia:

746,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą