Logo

Działka na sprzedaż, 20 986,00 m², oferta nr 44542/3186/OGS

1 200 000 zł

57 zł /m²

Rata 5 615 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 20986 m², Świebodzin

Świebodzin

Działka 20 986,00 m², oferta nr , 44542/3186/OGS, Świebodzin
Lokalizacja działki 20986 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

57 zł

Powierzchnia:

20 986,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą