Logo

Działka na sprzedaż, 2 447,00 m², oferta nr 23423/78/OGS

1 140 000 zł

466 zł /m²

Rata 5 334 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Słupno

Działka 2 447,00 m², oferta nr , 23423/78/OGS, Słupno
23423/78/OGS - zdjęcie nr 0
23423/78/OGS - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 2447 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

466 zł

Powierzchnia:

2 447,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą