Logo

Działka na sprzedaż, 1 326,00 m², oferta nr BS5-GS-313856-5

179 000 zł

135 zł /m²

Rata 838 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Słomniki

Działka 1 326,00 m², oferta nr , BS5-GS-313856-5, Słomniki
BS5-GS-313856-5 - zdjęcie nr 0
BS5-GS-313856-5 - zdjęcie nr 1
BS5-GS-313856-5 - zdjęcie nr 2
BS5-GS-313856-5 - zdjęcie nr 3
BS5-GS-313856-5 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1326 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

135 zł

Powierzchnia:

1 326,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą