Logo

Działka na sprzedaż, 2 503,00 m², oferta nr BS4-GS-309822-47

375 000 zł

150 zł /m²

Rata 1 755 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Sieciechowice, Długa

Działka 2 503,00 m², oferta nr , BS4-GS-309822-47, Sieciechowice, Długa
BS4-GS-309822-47 - zdjęcie nr 0
BS4-GS-309822-47 - zdjęcie nr 1
BS4-GS-309822-47 - zdjęcie nr 2
BS4-GS-309822-47 - zdjęcie nr 3
BS4-GS-309822-47 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 2503 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

150 zł

Powierzchnia:

2 503,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą