Logo

Działka na sprzedaż, 1 622,00 m², oferta nr 2/19241/OGS

526 400 zł

325 zł /m²

Rata 2 463 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty PODKARPACKIE Nieruchomości

Rzeszów, Słocińska

Działka 1 622,00 m², oferta nr , 2/19241/OGS, Rzeszów, Słocińska
2/19241/OGS - zdjęcie nr 0
2/19241/OGS - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 1622 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

325 zł

Powierzchnia:

1 622,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą