Logo

Działka na sprzedaż, 1 240,00 m², oferta nr 44583/3186/OGS

70 000 zł

56 zł /m²

Rata 328 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 1240 m², Romany

Romany

Działka 1 240,00 m², oferta nr , 44583/3186/OGS, Romany
44583/3186/OGS - zdjęcie nr 0
44583/3186/OGS - zdjęcie nr 1
44583/3186/OGS - zdjęcie nr 2
44583/3186/OGS - zdjęcie nr 3
44583/3186/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1240 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

56 zł

Powierzchnia:

1 240,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą