Logo

Działka na sprzedaż, 978,00 m², oferta nr GS-14700

160 000 zł

164 zł /m²

Rata 749 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Waliszczak Nieruchomości

Ręczno

Działka 978,00 m², oferta nr , GS-14700, Ręczno
GS-14700 - zdjęcie nr 0
GS-14700 - zdjęcie nr 1
GS-14700 - zdjęcie nr 2
GS-14700 - zdjęcie nr 3
GS-14700 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 978 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

164 zł

Powierzchnia:

978,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą