Logo

Działka na sprzedaż, 1 392,00 m², oferta nr GS-14701

110 000 zł

79 zł /m²

Rata 515 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Waliszczak Nieruchomości

Ręczno

Działka 1 392,00 m², oferta nr , GS-14701, Ręczno
GS-14701 - zdjęcie nr 0
GS-14701 - zdjęcie nr 1
GS-14701 - zdjęcie nr 2
GS-14701 - zdjęcie nr 3
GS-14701 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1392 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

79 zł

Powierzchnia:

1 392,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą