Logo

Działka na sprzedaż, 4 100,00 m², oferta nr BS8-GS-263796-113

692 000 zł

169 zł /m²

Rata 3 238 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Prażmów

Działka 4 100,00 m², oferta nr , BS8-GS-263796-113, Prażmów
BS8-GS-263796-113 - zdjęcie nr 0
BS8-GS-263796-113 - zdjęcie nr 1
BS8-GS-263796-113 - zdjęcie nr 2
BS8-GS-263796-113 - zdjęcie nr 3
BS8-GS-263796-113 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 4100 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

169 zł

Powierzchnia:

4 100,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą