Logo

Działka na sprzedaż, 1 900,00 m², oferta nr WIL361033

485 000 zł

255 zł /m²

Rata 2 269 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Wilsons Nieruchomości

Prace Małe

Działka 1 900,00 m², oferta nr , WIL361033, Prace Małe
WIL361033 - zdjęcie nr 0
WIL361033 - zdjęcie nr 1
WIL361033 - zdjęcie nr 2
WIL361033 - zdjęcie nr 3
WIL361033 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1900 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

255 zł

Powierzchnia:

1 900,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą