Logo

Działka na sprzedaż, 3 000,00 m², oferta nr 40816

499 999 zł

167 zł /m²

Rata 2 339 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 3000 m², Jagodowa, Piskórka

Piskórka, Jagodowa

Działka 3 000,00 m², oferta nr , 40816, Piskórka, Jagodowa
40816 - zdjęcie nr 0
40816 - zdjęcie nr 1
40816 - zdjęcie nr 2
40816 - zdjęcie nr 3
40816 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 3000 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

167 zł

Powierzchnia:

3 000,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą