Logo

Działka na sprzedaż, 5 304,00 m², oferta nr 522/14328/OGS

530 400 zł

100 zł /m²

Rata 2 482 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Nieruchomości Sowa

Piechowice

Działka 5 304,00 m², oferta nr , 522/14328/OGS, Piechowice
522/14328/OGS - zdjęcie nr 0
522/14328/OGS - zdjęcie nr 1
522/14328/OGS - zdjęcie nr 2
522/14328/OGS - zdjęcie nr 3
522/14328/OGS - zdjęcie nr 4
522/14328/OGS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

100 zł

Powierzchnia:

5 304,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą