Logo

Działka na sprzedaż, 1 600,00 m², oferta nr 44543/3186/OGS

250 000 zł

156 zł /m²

Rata 1 170 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 1600 m², Nowe Boryszewo

Nowe Boryszewo

Działka 1 600,00 m², oferta nr , 44543/3186/OGS, Nowe Boryszewo
44543/3186/OGS - zdjęcie nr 0
44543/3186/OGS - zdjęcie nr 1
44543/3186/OGS - zdjęcie nr 2
44543/3186/OGS - zdjęcie nr 3
44543/3186/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1600 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

156 zł

Powierzchnia:

1 600,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą