Logo

Działka na sprzedaż, 1 250,00 m², oferta nr 44712/3186/OGS

410 000 zł

328 zł /m²

Rata 1 918 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 1250 m², Józefa Rymera, Mysłowice

Mysłowice, Józefa Rymera

Działka 1 250,00 m², oferta nr , 44712/3186/OGS, Mysłowice, Józefa Rymera
44712/3186/OGS - zdjęcie nr 0
44712/3186/OGS - zdjęcie nr 1
44712/3186/OGS - zdjęcie nr 2
44712/3186/OGS - zdjęcie nr 3
44712/3186/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1250 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

328 zł

Powierzchnia:

1 250,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą