Logo

Działka na sprzedaż, 1 083,00 m², oferta nr BESK-GS-15138

195 000 zł

180 zł /m²

Rata 912 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty BESTATE Nieruchomości

Myślenice

Działka 1 083,00 m², oferta nr , BESK-GS-15138, Myślenice
BESK-GS-15138 - zdjęcie nr 0
BESK-GS-15138 - zdjęcie nr 1
BESK-GS-15138 - zdjęcie nr 2
BESK-GS-15138 - zdjęcie nr 3
BESK-GS-15138 - zdjęcie nr 4
BESK-GS-15138 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

180 zł

Powierzchnia:

1 083,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą