Logo

Działka na sprzedaż, 1 690,00 m², oferta nr 10295/3098/OGS

1 385 800 zł

820 zł /m²

Rata 6 484 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Milanówek

Działka 1 690,00 m², oferta nr , 10295/3098/OGS, Milanówek
10295/3098/OGS - zdjęcie nr 0
10295/3098/OGS - zdjęcie nr 1
Galeria

Cena za m²:

820 zł

Powierzchnia:

1 690,00 m²

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę