Logo

Działka na sprzedaż, 1 776,00 m², oferta nr EC753152919

656 000 zł

369 zł /m²

Rata 3 069 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieroszyno

Działka 1 776,00 m², oferta nr , EC753152919, Mieroszyno
EC753152919 - zdjęcie nr 0
EC753152919 - zdjęcie nr 1
EC753152919 - zdjęcie nr 2
EC753152919 - zdjęcie nr 3
EC753152919 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1776 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

369 zł

Powierzchnia:

1 776,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą