Logo

Działka na sprzedaż, 610,00 m², oferta nr 41495

650 000 zł

1 066 zł /m²

Rata 3 041 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 610 m², Spacerowa, Marki

Marki, Spacerowa

Lokalizacja działki 610 m²
Mapa
Mapa

Cena za m²:

1 066 zł

Powierzchnia:

610,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą