Logo

Działka na sprzedaż, 1 200,00 m², oferta nr 44688/3186/OGS

128 212 zł

107 zł /m²

Rata 600 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 1200 m², Marcinkowice

Marcinkowice

Działka 1 200,00 m², oferta nr , 44688/3186/OGS, Marcinkowice
44688/3186/OGS - zdjęcie nr 0
44688/3186/OGS - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 1200 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

107 zł

Powierzchnia:

1 200,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą