Logo

Działka na sprzedaż, 894,00 m², oferta nr 44674/3186/OGS

150 000 zł

168 zł /m²

Rata 702 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 894 m², Graniczna, Kwidzyn

Kwidzyn, Graniczna

Działka 894,00 m², oferta nr , 44674/3186/OGS, Kwidzyn, Graniczna
Lokalizacja działki 894 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

168 zł

Powierzchnia:

894,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą