Logo

Działka na sprzedaż, 4 100,00 m², oferta nr 8326/3098/OGS

1 230 000 zł

300 zł /m²

Rata 5 755 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Krupia Wólka

Działka 4 100,00 m², oferta nr , 8326/3098/OGS, Krupia Wólka
8326/3098/OGS - zdjęcie nr 0
Galeria

Cena za m²:

300 zł

Powierzchnia:

4 100,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą