Logo

Działka na sprzedaż, 667,00 m², oferta nr BS5-GS-313814-5

620 000 zł

930 zł /m²

Rata 2 901 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Dębniki, Skotniki

Działka 667,00 m², oferta nr , BS5-GS-313814-5, Kraków, Dębniki, Skotniki
BS5-GS-313814-5 - zdjęcie nr 0
BS5-GS-313814-5 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 667 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

930 zł

Powierzchnia:

667,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą