Logo

Działka na sprzedaż, 2 407,00 m², oferta nr 26808

270 000 zł

112 zł /m²

Rata 1 263 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 2407 m², Koźlice

Koźlice

Działka 2 407,00 m², oferta nr , 26808, Koźlice
26808 - zdjęcie nr 0
26808 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 2407 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

112 zł

Powierzchnia:

2 407,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą