Logo

Działka na sprzedaż, 2 009,00 m², oferta nr AG916421

502 000 zł

250 zł /m²

Rata 2 349 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty AGhouse Nieruchomości S.C.

Koleczkowo, Leśna Polana

Działka 2 009,00 m², oferta nr , AG916421, Koleczkowo, Leśna Polana
AG916421 - zdjęcie nr 0
AG916421 - zdjęcie nr 1
AG916421 - zdjęcie nr 2
AG916421 - zdjęcie nr 3
AG916421 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 2009 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

250 zł

Powierzchnia:

2 009,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą