Logo

Działka na sprzedaż, 1 660,00 m², oferta nr LER-GS-3279

299 000 zł

180 zł /m²

Rata 1 399 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Jastków, Radosna

Działka 1 660,00 m², oferta nr , LER-GS-3279, Jastków, Radosna
LER-GS-3279 - zdjęcie nr 0
LER-GS-3279 - zdjęcie nr 1
LER-GS-3279 - zdjęcie nr 2
LER-GS-3279 - zdjęcie nr 3
LER-GS-3279 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1660 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

180 zł

Powierzchnia:

1 660,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą