Logo

Działka na sprzedaż, 1 837,00 m², oferta nr 44809/3186/OGS

120 909 zł

66 zł /m²

Rata 566 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 1837 m², Iłownica

Iłownica

Działka 1 837,00 m², oferta nr , 44809/3186/OGS, Iłownica
44809/3186/OGS - zdjęcie nr 0
44809/3186/OGS - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 1837 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

66 zł

Powierzchnia:

1 837,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą