Logo

Działka na sprzedaż, 700,00 m², oferta nr TN844778

550 000 zł

786 zł /m²

Rata 2 573 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Kokoszki, Kiełpino Górne, Otomińska

Działka 700,00 m², oferta nr , TN844778, Gdańsk, Kokoszki, Kiełpino Górne, Otomińska
TN844778 - zdjęcie nr 0
TN844778 - zdjęcie nr 1
TN844778 - zdjęcie nr 2
TN844778 - zdjęcie nr 3
TN844778 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 700 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

786 zł

Powierzchnia:

700,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą