Logo

Działka na sprzedaż, 691,00 m², oferta nr 44684/3186/OGS

304 030 zł

440 zł /m²

Rata 1 422 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 691 m², Zdrowa, Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza, Zdrowa

Działka 691,00 m², oferta nr , 44684/3186/OGS, Dąbrowa Górnicza, Zdrowa
44684/3186/OGS - zdjęcie nr 0
44684/3186/OGS - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 691 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

440 zł

Powierzchnia:

691,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą