Logo

Działka na sprzedaż, 723,00 m², oferta nr 9867/3098/OGS

310 000 zł

429 zł /m²

Rata 1 450 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Ciemne

Działka 723,00 m², oferta nr , 9867/3098/OGS, Ciemne
9867/3098/OGS - zdjęcie nr 0
9867/3098/OGS - zdjęcie nr 1
9867/3098/OGS - zdjęcie nr 2
Galeria

Cena za m²:

429 zł

Powierzchnia:

723,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą