Logo

Działka na sprzedaż, 2 250,00 m², oferta nr 850/2517/OGS

337 000 zł

150 zł /m²

Rata 1 577 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Tur Nieruchomości

Adelin

Działka 2 250,00 m², oferta nr , 850/2517/OGS, Adelin
850/2517/OGS - zdjęcie nr 0
850/2517/OGS - zdjęcie nr 1
850/2517/OGS - zdjęcie nr 2
850/2517/OGS - zdjęcie nr 3
850/2517/OGS - zdjęcie nr 4
850/2517/OGS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

150 zł

Powierzchnia:

2 250,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą