Logo

Dom na sprzedaż, 229,00 m², oferta nr IN992948575

2 740 000 zł

11 965 zł /m²

Rata 12 820 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty InVilla Nieruchomości

Olszewnica Stara, Zorzy

Dom 229,00 m², oferta nr , IN992948575, Olszewnica Stara, Zorzy
IN992948575 - zdjęcie nr 0
IN992948575 - zdjęcie nr 1
IN992948575 - zdjęcie nr 2
IN992948575 - zdjęcie nr 3
IN992948575 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 229 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

229,00 m²

Powierzchnia działki:

2 296,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?