Logo

Dom na sprzedaż, 62,00 m², oferta nr BS4-DS-312081-19

1 500 000 zł

24 194 zł /m²

Rata 7 018 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Stryszów

Dom 62,00 m², oferta nr , BS4-DS-312081-19, Stryszów
BS4-DS-312081-19 - zdjęcie nr 0
BS4-DS-312081-19 - zdjęcie nr 1
BS4-DS-312081-19 - zdjęcie nr 2
BS4-DS-312081-19 - zdjęcie nr 3
BS4-DS-312081-19 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 62 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,00 m²

Powierzchnia działki:

1 162,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2013

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?